]
 
Elegantiški nešiojami kompiuteriai

D-LINK DMC-515SC už gerą kainą - tik 67.00

Prekė: DMC-515SC
271


Turimas kiekis: 0 vnt. Patikrinti esamų prekių kiekį sandelyje

Yra sandėlyje ir paruošta siuntimui.
Apmokėjus šiandien prekės gausite sekančią darbo dieną arba iki 2018-06-21
Kaina: 67.00
  • -
  • +

  • Stengiamės, kad mūsų siūlomas prekes galėtumėte įsigyti už geriausią kainą. Radote analogišką prekę kitur pigiau - praneškite mums (spauskite čia)
  • Pasiūlyti savo kainą
  • Pranešti, kai pasikeis kaina
  • Trūksta informacijos apie prekę? Užduokite klausimą
  • Trumpa nuoroda į šį puslapį: https://www.PigiauNerasi.lt/116-kaina.html
Palyginti prekę
Tikrasis produktas gali skirtis nuo pavaizduoto paveikslėlyje, taip pat paveikslėlyje gali būti dalių, kurių nėra produkto komplektacijoje.
Visos kainos nurodytos su 21% PVM mokesčiu.

D-LINK DMC-515SC, Fast Ethernet Twisted-pair tp Fast Ethernet Single-mode Fiber (15km, SC) Media Converter Module


Išmatavimai120 x 88 x 25 mm
Kita305 g
TipasMedia from 100BASE-TX to twisted pair in 100BASE-FX for the single-fiber (15km, SC)
Maitinimas7,2 W (max) 7.5V 1.5A External AC-power adapter
Communications100Mbps (for the port to twisted pair) Full Duplex / Collision (for optical port and the port on the twisted pair) LINK / ACT (for the port to twisted pair)
LED100Mbps (for the port to twisted pair) Full Duplex / Collision (for optical port and the port on the twisted pair) LINK / ACT (for the port to twisted pair)
Storage305 g
UniformityMedia from 100BASE-TX to twisted pair in 100BASE-FX for the single-fiber (15km, SC)
Dimensions120 x 88 x 25 mm
Power supply7,2 W (max) 7.5V 1.5A External AC-power adapter

Tags: Media Converters, D-Link

Parašyti atsiliepimą apie produktą


Atgal D-LINK DMC-515SC



Pasirinkite prekę

 

Suformuokite krepšelį iš pasirinktų prekių.

Turime dideli 142684 prekių asortimentą.

Iforminkite užsakymą

 

Užpildykite kontaktinius duomenis (pristatymo adresą, telefoną ir kt.). Pristatymas galimas į bet kuria vietą Lietuvoje.

Apmokėjimas ir pristatymas

 

Pasirinkus prioritetinį pristatymą prekės pristatomos kitą darbo dieną po apmokėjimo, apmokėjus iki 15:30 val.

Prisijunk prie Mūsų

X